Logo

Czego nauczyłam się o psychoterapii? Prof. Irena Namysłowska o swoich sukcesach i błędach

Date

Thursday, December 16, 2021

Time

06:00 PM Europe/Warsaw

Convert to my timezone
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Zawód
 • This field is required.
Czy chciałby/chciałaby Pan/Pani otrzymać fakturę za płatny udział w wydarzeniu? (faktura zostanie wysłana w ciągu 2 dni po wydarzeniu)
 • This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
This field is required.
Entry fee:
90,00zł
Required fields

Payment via

payu

Before buying your ticket, please check the tech requirements for joining the event here.

If you have already registered and can't locate your registration confirmation email, click here!
The email address is incorrect. Please double-check your email address.

A confirmation email with logging details has been sent to the provided email.

System configuration test. Click here!

Agenda

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym spotkaniu z ikoną polskiej psychoterapii - prof. dr hab. n. med. Ireną Namysłowską.

Wydarzenie CZEGO NAUCZYŁAM SIĘ O PSYCHOTERAPII? jest skierowane do do wszystkich osób zainteresowanych psychologią, terapią par i rodzin, szczególnie do studentów psychologii, psychologów, psychoterapeutów, pedagogów, lekarzy i osób zawodowo zajmujących się wspieraniem par i rodzin w kryzysie.

My, psychoterapeuci, jesteśmy takimi architektami wnętrz, którzy pomagają ludziom poukładać swoje emocje, ułożyć relacje z bliskimi i znaleźć miejsce na przeżycia z przeszłości - mówiła prof. Irena Namysłowska, wybitny autorytet w dziedzinie psychoterapii, podczas spotkania, które Dialog zorganizował
w styczniu 2021 roku.

Spotkanie z prof. Namysłowską cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, że zabrakło miejsc i nie wszyscy chętni mogli dołączyć do uczestników tego wydarzenia.

Dlatego bardzo zależało nam, aby umożliwić Państwu kolejne spotkanie z prof. Namysłowską.

JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁO SPOTKANIE

Podczas spotkania prof. Namysłowska, ikona polskiej psychoterapii, podzieli się swoim ogromnym doświadczeniem, praktyczną wiedzą i zdradzi, jakimi zasadami, kieruje się w codziennej pracy. Opowie, z czego jest szczególnie dumna, a także jakich błędów lepiej się wystrzegać. Wszystko w oparciu o doświadczenie zdobyte podczas kilkudziesięciu lat pracy z pacjentami.

Uczestnicy będą mogli zadawać pytania Pani Profesor przez czat.

DO KOGO SKIEROWANE JEST SZKOLENIE?

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych psychologią, terapią par i rodzin, szczególnie do studentów psychologii, psychologów, przyszłych i obecnych psychoterapeutów, pedagogów, nauczycieli, lekarzy i osób zawodowo zajmujących się wspieraniem par i rodzin przeżywających kryzys.


  Presenter

  Szkoła Psychoterapii DIALOG

  W Szkole Psychoterapii i Centrum Terapii DIALOG chcemy dzielić się wiedzą i tworzyć szeroką społeczność psychoterapeutów, psychologów i lekarzy psychiatrów.
  Centrum Terapii Dialog to ośrodek medyczny, który od 15 lat skupia Zespół ponad 200 doświadczonych specjalistów: lekarzy psychiatrów, psychologów i psychoterapeutów.
  Ważne dla nas jest dbanie o Zespół, dlatego staramy się, aby nasi specjaliści systematycznie szkolili się, brali udział w konferencjach międzynarodowych czy tematycznych warsztatach.
  We współpracy ze Szkołą Psychoterapii DIALOG, którą prowadzimy, stworzyliśmy Centrum Rozwoju Psychoterapeutów.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu w celu uczestnictwa w wydarzeniu, informowaniu o przyszłych spotkaniach/warsztatach oraz przekazywaniu innych informacji związanych z działalnością podmiotu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).